خدمات طراحی وب سایت

خدمات طراحی وب سایت گروه نرم افزاری تیدار

ما معتقدیم که وب سایت شما ویترین حرفه ای و به نوعی دفتر کار مجازی شماست که می بایست از نظر فنی کاملا بی نقص و مدرن، از نظر ظاهری شکیل و از نظر محتوا نیز جامع و هدفمند باشد تا بهترین بازتاب ممکن از فعالیت ها، جایگاه و اعتبار شما را به نمایش بگذارد. همچنین شرط لازم برای پیشبرد اهداف شما در بستر اینترنت؛ ارائه خدمات و محصولات با حداقل هزینه و پشتیبانی آسان می باشد. لذا وب سایت یکی از مهمترین و پایه ای ترین گام های شما برای حضور در بازار و دهکده جهانی است. در دنیای تجارت امروز وب سایت از جایگاه ویژه ای برخوردار است زیرا مستقیما با معرفی خدمات و محصولات و با عمل فروش مرتبط شده است. ما طراحی وب سایت مورد نیازتان و نیز سایر خدمات خود را با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری شما، برایتان انجام می دهیم.

می توان گفت طراحی سایت اولین مرحله ورود به بازاریابی دیجیتالی (Digital Marketin) و از اقدامات اساسی هر کسب و کار، مخصوصا کسب و کارهای اینترنتی است (طراحی وب سایت برای کسب و کارهای اینترنتی نوپا). طراحی سایت می بایست مطابق با استانداردهای سئو و بهینه سازی سایت و نیز رعایت پیش نیازهای آن انجام شود و این یک امر ضروری است، لذا پس از بررسی و آنالیز کلمات کلیدی و کلید واژهای مرتبط، تحلیل رقبا و رعایت پیش نیازهای سئو، می توان یک وب سایت حرفه ای با ساختار صحیح طراحی و پیاده سازی نمود.

اگر بخواهیم کمی ریشه ای تر بیان کنیم، طراحی وب (Web Design) به معنی ایجاد یک پایگاه اینترنتی است که می تواند با هدف ارائه خدمات، محتوای مفید برای کاربران، فروش کالا و محصولات، اطلاع رسانی و یا زندگی شخصی ساخته شود. مفهوم طراحی وب در بر گیرنده یک سری فرآیندهای بهم مرتبط و تنیده شده است که از بخش های مختلفی از جمله لایه سازی صفحات، طراحی گرافیکی، تولید محتوا و نیز قواعد و اصول سئو و بهینه سازی سایت تشکیل شده است. ارتباطات انسان ها از طریق اینترنت بسیار آسان تر و سریع تر شده است؛ بنابراین محرز و بدیهی است که یکی از این ابزارهای مهم ارتباطی، وب سایت ها هستند که امروزه برای تعامل مستقیم افراد با مشتریان و مخاطبان شان مورد استفاده قرار می گیرند.

بد نیست در همین جا به این نکته نیز اشاره کنیم که، شاید بتوانید در کوتاه مدت از طریق تبلیغات و شبکه های اجتماعی به یک حداقل مشتری دست یابید، ولی در طولانی مدت با تغییر سیاست های دولت در مورد این شبکه ها یا تغییر رفتار کاربران، حتما متضرر خواهید شد و از رقبا خود جا خواهید ماند. البته بقینا باید از این بسترها و فرصت ها بهره لازم و کافی را برد. در فرصتی دیگر و در مقالات دیگر در این باره و سایر موضوعات، بیشتر مطلب خواهیم گذاشت و صحبت خواهیم نمود.

 

نمونه کارهای طراحی وب سایت


وب سایت ریسپانسیو

مراحل طراحی وب سایت:

1- بررسی و تعیین اهداف شما از داشتن وب سایت

اولین مرحله در طراحی سایت، تعیین اهداف و نیازهای شما از داشتن یک وب سایت است. لذا در قدم اول، تعیین و بررسی دقیق اهداف و نیازهای شما امر مهمی است؛ تمامی فعالیت های طراحی گرافیک، طبقه بندی اطلاعات، کدنویسی و پیاده سازی اطلاعات بر مبنای اهداف و نیازهای شما صورت خواهد گرفت؛ لذا وب سایت طراحی شده برای شما می بایست اهداف و نیازهای شما را برآورده کند.

2- طبقه بندی و دسته بندی صحیح اطلاعات و کاربرد پذیری بودن آن

در یک وب سایت، طبقه بندی صحیح اطلاعات می تواند به کاربر این امکان را بدهد تا در کمترین زمان و با سریع ترین روش به خواسته های خود جهت مراجعه به سایت برسد. لذا در این مرحله باید اطلاعات به نحوی در سایت طبقه بندی شوند که تمامی نیازها، اهداف و استراتژی های تعیین شده را تحت پوشش قرار داده و مخاطبین و مشتریان شما به سهولت بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را در آن پیدا کنند.

3- طراحی گرافیک سایت

با طبقه بندی اطلاعات، تیم طراحی گرافیک گروه نرم افزاری تیدار طرح مورد نظر خود را بر اساس اهداف، نوع فعالیت و نظرات شما پیاده سازی می نمایند. نمای زیبای ظاهری سایت برای جلب توجه هر چه بیشتر بیننده به همراه هماهنگی نوع فعالیت با ساختار و رنگ آمیزی طرح سایت، از ملزومات اساسی یک وب سایت حرفه ای می باشد. قرارگیری هدفمند اطلاعات در طرح از موارد دیگری است که به افزایش بازدید و بهره وری سایت طراحی شده کمک شایان می نماید و باعث می شود مدت زمانی که کاربران در سایت شما گشت و گذار می کنندو باقی می مانند بیشتر شود که این خود از موارد مهم و تاثیرگذار در سئوی سایت است و موتور جستجوگر گوگل به سایت شما اعتبار بیشتری اختصاص می دهد.

4- اسلایس سایت و تبدیل گرافیک به HTML

در این مرحله اسلایس کاران، گرافیک طراحی شده را به فایل html تبدیل و جهت پیاده سازی به تیم برنامه نویسی تحویل می دهند. اسلایس سایت باید بر اساس استانداردهای html انجام گیرد. اصول رعایت انطباق پذیری نمایش وب سایت در رزولوشن ها و سایزهای مختلف نیز از نکات مهم در طراحی وب سایت های مدرن است (طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو / Responsive یا همان واکنش گرا جهت نمایش در موبایل و تبلت).

5- پیاده سازی و برنامه نویسی

طراحی سایت شیوه ها و روش های متفاوتی دارد که در این میان یافتن بهترین روش و استفاده از آخرین ابزارها و تکنولوژی ها باید به موازات خواسته ها و نیازهای وب سایت شما صورت پذیرد. گروه نرم افزاری تیدار همواره در حال تحقیق، بررسی و بروزرسانی نرم افزارها و تخصص های کادر پرسنلی خود در جهت دستیابی و بکارگیری از بهترین تکنولوژی ها، ابزارها و روش ها برای طراحی سایت می باشد.
مورد مهم دیگر در پیاده سازی و برنامه نویسی وب سایت، دارا بودن قابلیت بروزرسانی و تغییر سایت بر اساس نیازهای آینده شماست. چرا که وب سایت باید قابلیت ارتقاء و بهینه سازی را داشته باشد تا در آینده به سهولت بتوان از این امکانات بهره مند شد.

6- تست عملکرد سایت

پس از اتمام پروژه و برنامه نویسی اولیه وب سایت، لازم است که همانند هر سیستم دیگری سایت تست شود و چارچوب نهایی آن مشخص گردد. در این مرحله ما ایرادات احتمالی را شناسایی و اقدامات لازم را در جهت رفع آنها انجام می دهیم.

7- بارگذاری سایت در هاست و شروع فرآیند ورود اطلاعات

پس از طی مراحل فوق، سایت طراحی شده آماده بارگذاری نهایی در هاست و ورود اطلاعات است. در سایت های داینامیک (پویا) و در چارچوب گرافیک طراحی شده، قابلیت تغییر اطلاعات سایت را در هر زمان و با خواست خود دارید و پس دریافت آموزش های لازم می توانید مستقلا وارد عمل شوید و تولید محتوا کنید.

8- سئوی سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO)

پس از بارگذاری موفقیت آمیز سایت شما در هاست و محیط اینترنت، این موضوع که سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل شناسایی شده و در حین جستجوی کاربران به سهولت و بر مبنای کلمات کلیدی متداول در زمینه کاری شما رتبه نخست را کسب نماید، بسیار حائز اهمیت است. دسترسی کاربران به سایت معمولا از طریق این جستجوها انجام می پذیرد، لذا علاوه بر رعایت اصول و استانداردهای لازم که به صورت پیش فرض توسط این گروه نرم افزاری صورت می گیرد؛ تیمی مجرب و حرفه ای نیز جهت ارتقاء و پیاده سازی تکنیک های پیشرفته سئو و بهینه سازی، وب سایت شما را در رسیدن به این مهم یاری می دهد.

9- آموزش مدیریت محتوای وب سایت

پس از اتمام مراحل فوق، به ادمین شما آموزش داده خواهد شد که چگونه می تواند محتوای وب سایت را مدیریت و تغییر دهد. ورود اطلاعات در وب سایت های طراحی شده توسط گروه نرم افزاری تیدار بسیار ساده و روان است و طی یک دوره آموزشی کوتاه مدت، هر یک از پرسنل شرکت شما به سهولت قادر به ورود اطلاعات و بروزرسانی محتویات وب سایت خواهد بود و در این زمینه خودکفا خواهید شد.

طراحی وب سایت

و اما عناصر مهمی که در طراحی وب سایت باید مد نظر قرار گیرند چیست؟

همانطور که گفته شد، طراحی وب یکی از مهمترین بخش های راه اندازی یک وب سایت در فضای مجازی است که اگر به خوبی انجام شود، علاوه بر افزایش اعتبار وب سایت، باعث جذب کاربران بسیاری خواهد شد. وب سایت های با کیفیت، امروزه دارای ویژگی های مشترک و یا بعضا خاصی می باشند که سبب می شود تا آنها هم از نظر کارایی و هم از نظر زیبایی متمایز با بقیه سایت های دیگر شوند.

تایتل تیدار از جمله این ویژگی ها و نکات مهم در طراحی وب سایت، می توان به موارد کلی زیر اشاره نمود:

تیتر-تیدار انتخاب دامنه مناسب برای وب سایت
تیتر-تیدار استفاده از طرح ها و جلوه های گرافیکی زیبا و خاص از قبیل یک لوگوی زیبا و چشم نواز به عنوان نماد سازمانی و مجموعه شما
تیتر-تیدار رعایت ابعاد مناسب برای نمایش بخش های مختلف وب سایت هم از لحاظ بصری و هم از لحاظ درجه اهمیت مطالب
تیتر-تیدار معرفی خدمات و محصولات، وجه تمایزات و ویژگی های خود
تیتر-تیدار درج ارائه راه ها و پل های ارتباطی برای مانند ایمیل، آدرس، تلفن و...
تیتر-تیدار ایجاد قسمت گفتگوی بر خط ( چت آنلاین / Online Chat)
تیتر-تیدار طراحی و ایجاد منوی ناوبری (درج مسیر سایت به منظور هدایت و راهنمایی کاربران)
تیتر-تیدار امکان جستجو در وب سایت
تیتر-تیدار سیستم درج نظرات برای مطالب موجود در وب سایت
تیتر-تیدار واکنش گرا بودن و یا ریسپانسیو کردن سایت (Responsive Design)
تیتر-تیدار رعایت نکات امنیتی مانند گذاشتن گواهی امنیت ssl
تیتر-تیدار استفاده از هاست مناسب برای وب سایت
تیتر-تیدار و...

 

گروه نرم افزاری تیدار، عضو مجازی و دیجیتالی شما...!

 

 

خدمات گروه نرم افزاری تیدار

 

گروه نرم افزاری تیدار عضو مجازی و دیجیتالی شما...!
2020 © Tidaar Group. All Rights Reserved