خدمات تولید محتوا و بازاریابی محتوایی

بازاریابی با تولید محتوا

به قول اهالی سئو، محتوا پادشاه است! اگر شما به طور مرتب و به شکل صحیح برای وب سایت و یا صفحات وب خود تولید محتوا کنید، موتورهای جستجوگر بیشتر شما را نمایش می دهند. در واقع شما با این اقدام، در جهت بهبود سئو و افزایش رتیه سایت خود قدم برمی دارید و در نتیجه کاربران شما افزایش می یابند. وقتی هم که مطالب شما واقعا مفید باشد، اعتماد کاربران جلب و با خیال آسوده تبدیل به مشتری برای شما خواهند شد.

خدمات تولید محتوا

می توان گفت اینترنت بدون محتوا مفهومی پیدا نمی کند. بسیاری از وب سایت های محتوایی و کسب و کارهای اینترنتی با رویکرد دریافت بازدید بیشتر و جذب مشتری اقدام به تولید محتوای مرتبط می کنند. " محتوا " شامل انواع متن، صوت، تصویر و ویدئو است. هر کدام از این موارد کاربرد خود را دارند و قاعدتا هر کدام بستر ارائه مرتبط با خود را می طلبند. راه دیده شدن شما، از محتوای دقیق و با کیفیت می گذرد. ما از ابتدا تا انتهای راه تولید محتوا همراه شما هستیم.

خدمات تولید محتوا گروه تیدار

تایتل تیدار برخی از اقدامات و خدماتی که گروه نرم افزاری تیدار می تواند در راستای تولید محتوا و بازاریابی محتوایی به شما عزیزان ارائه نماید:

تحقیق جامع کلمات کلیدی

اولین و مهمترین مرحله در طراحی استراتژی تولید محتوا، تحقیق درباره کلمات کلیدی مرتبط با موضوع فعالیت می باشد. با بررسی کامل کلمات و کلید واژه های مرتبط با حوزه کسب و کاری شما علاوه بر شناخت نیاز کاربران، می توانیم جهت تولید محتوای سایت شما برنامه ریزی کنیم. در واقع تحقیق در کلمات کلیدی، اساس کار برای طراحی استراتژی بوده و در برنامه ریزی های آینده تعیین کننده می باشد.

ارائه ساختار کلی بخش وبلاگ و مقالات تخصصی

پس از تحقیق کلمات کلیدی، می توانیم کلمات را دسته بندی و بر اساس آن، دسته بندی های مورد نیاز در وبلاگ شما را مشخص کنیم. بر این اساس موضوعات اصلی که باید حول آنها تولید محتوا صورت پذیرد، مشخص خواهد شد.

مشاوره ایجاد پرسونای مشتری

شناخت مخاطب به شما کمک می کند تا درک کامل تری از نیاز او داشته باشید. به خاطر داشته باشید که یکی از مهمترین اهداف ما از تولید محتوا، پاسخگویی به سوالات و نیازهای مخاطبان است که در نهایت می تواند آنها را به مشتری نهایی شما تبدیل کند. مطالبی مفید، سرگرم کننده و جذاب تولید کنید که باعث شود مخاطبان مشتاقانه با شما وقت بگذرانند و بیشتر جذب شما شوند. با هدف گیری صحیح کسانی را به سمت خود جذب کنید که به زمینه کاری شما علاقه مند هستند و نیازمند خدمات شما می باشند و جزء مشتریان واقعی شما خواهند شد. همچنین با ایجاد محتوای مرتبط و آموزنده، در صنعت خود پیشتاز و تبدیل به یک منبع معتبر شوید؛ و این یعنی شما در مسیر درست سئو و بهینه سازی سایت خود قرار گرفته اید.

ارائه برنامه ریزی زمانی انتشار

محتوای تولید شده شما باید در زمان بندی مشخص و منطقی منتشر شود تا تاثیرگذاری آن به حداکثر میزان ممکن برسد. ما به شما برنامه زمانی انتشار هر محتوا را ارائه می کنیم.

تعیین اولویت های تولید محتوا

قطعا فروش برخی محصولات یا ارائه برخی خدمات برای شما اولویت بالاتری دارد. همچنین، برخی موضوعات تولید محتوا برای شما هدفمندتر بوده و شانس شما را جهت افزایش فروش بیشتر می کند. بر این اساس، پس از تحقیق کلمات کلیدی، مشخص می کنیم که پرداخت به کدام موضوعات باید در اولویت قرار بگیرد.

تعیین موضوع مقالات

بر اساس تحقیق کامل کلمات کلیدی و پس از مشخص شدن اولویت های تولید محتوا، موضوعات برنامه یکساله تولید محتوای شما نیز مشخص می شوند.

طراحی و تدوین استراتژی تولید محتوا و برنامه ریزی برای آن

استراتژی محتوای شما را تعیین می کنیم، سپس محتوای بومی و تخصصی توسط تیم شما تولید می شود. مشاوران ما نیز مطمئن می شوند که محتوای شما دارای بالاترین کیفیت هم برای کاربر و هم برای جستجو است.

تولید محتوا و توزیع آن از طریق رسانه های مختلف

با بالاترین سطح کیفیت، در وب سایت شما به تولید محتوای متنی و چند رسانه ای خواهیم پرداخت و مطمئن می شویم محتوای شما هم برای کاربر و هم برای جستجو بهینه باشد.

آموزش بازاریابی محتوا

ما می توانیم به فرد و یا تیم بازاریابی محتوای شما آموزش های لازم را ارائه دهیم تا مهارت های لازم برای ایجاد محتوای تاثیرگذار و بهینه سازی شده را کسب نماید.

تبلیغ برند با تولید محتوای تخصصی و بهینه

برای تبلیغ یک برند در دنیای دیجیتال، باید فراتر از شعارهای تبلیغاتی گام برداشت و با عرضه تکنیک های جدید به تبلیغ برند خود بپردازید. با تبلیغات موثر است که کاربران می خواهند از برند تبلیغ شده حس خوب دریافت می کنند و به سمت آن ترغیب شوند؛ اینجاست که مفهوم بازاریابی محتوا پر رنگ تر می گردد. گروه نرم افزاری تیدار با ایجاد محتوایی غنی و جذاب با رعایت کردن همه جزئیات سئو، کسب و کار شما را به عنوان کسب و کار حرفه ای نمایان خواهد کرد.

طراحی و تدوین استراتژی تولید محتوا

گروه نرم افزاری تیدار، عضو مجازی و دیجیتالی شما...!

 

 

خدمات گروه نرم افزاری تیدار

 

گروه نرم افزاری تیدار عضو مجازی و دیجیتالی شما...!
2020 © Tidaar Group. All Rights Reserved