مشاوره سئو وب سایت

مشاوره تخصصی سئو و بهینه سازی سایت

مشاوره در زمینه طراحی سایت با رعایت اصول سئو و تکنیک های سئو در کسب و کارهای گوناگون، از مهمترین فعالیت های روتین گروه نرم افزاری تیدار می باشد. تیم ما با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه کادر پرسنلی خود و با ارائه مشاوره حرفه ای در زمینه سئو و بهینه سازی سایت؛ و نیز طراحی وب سایت، این توانایی را دارد که بتواند برای پروژه ها در سطوح مختلف و در حوزه های متنوع کسب و کار، راهکارهای مناسب و کاربردی ارائه نماید. برخی از این خدمات سئو به سرفصل های زیر معطوف می شود:

مشاوره انتخاب کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی و پس از آن انتخاب کلمات مناسب مهمترین اقدامی است که باید پیش از شروع فرآیند سئو و تولید محتوا انجام پذیرد. کارشناسان ما به شما کمک می کنند تا انواع کلمات کلیدی و کلید واژه های مناسب و مرتبط را پیدا کنید تا بر اساس آن بتوانید بازار و نیاز مشتری خود را بشناسید و به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی نمایید.

مشاوره جهت بهبود سئوی داخلی

سئوی داخلی سایت با توجه به گستردگی و پیچیدگی نسبتا بالای موضوعات، چالش های زیادی را برای شما ایجاد خواهد کرد. استفاده درست از تگ های H، لینک سازی داخلی، بکارگیری درست کلمات کلیدی اصلی و فرعی و بهبود محتوای هر صفحه، تنها بخشی از اقداماتی است که جهت بهبود سئوی داخلی سایت بایستی انجام شوند. کارشناسان گروه نرم افزاری تیدار به شما کمک می کنند تا با بررسی کامل این موارد، نقاط ضعف سایت خود را شناسایی و جهت رفع آنها اقدام نمایید.

مشاوره جهت بهبود سئوی خارجی

شاید سئوی خارجی گستردگی سئوی داخلی را نداشته باشد، اما به همان اندازه اهمیت دارد. اگر تا به حال لینک سازی نکرده اید، لازم است سایت های مناسب و مرتبط جهت لینک سازی را بشناسید و اگر این کار را انجام داده اید، باید بررسی کنید که آیا رویکرد درستی در لینک سازی داشته اید یا خیر. در اینجا نیز کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند تا از کمیت و کیفیت لینک سازی خود مطمئن شوید. همچنین شما را در انتخاب سایت های مناسب جهت رپورتاژ و تولید متن رپورتاژ سئو شده، راهنمایی خواهند نمود.

مشاوره تولید محتوای سئو شده

برای آنکه صفحات وب سایت شما در نتایج گوگل دیده شوند و رتبه های بالاتری کسب نمایند، لازم است علاوه بر در نظر گرفتن جذابیت محتوا، اصول سئو را نیز در نگارش آن رعایت کنید. کارشناسان گروه نرم افزاری تیدار به شما کمک می کنند تا اصول نگارش محتوای سئو شده در صفحات اصلی و وبلاگی سایت خود را بشناسید و اصلاحات مورد نیاز را روی آنها اعمال کنید.

 

گروه نرم افزاری تیدار، عضو مجازی و دیجیتالی شما...!

 

خدمات گروه نرم افزاری تیدار

 

گروه نرم افزاری تیدار عضو مجازی و دیجیتالی شما...!
2020 © Tidaar Group. All Rights Reserved