گروه نرم افزاری تیدار برای حفظ رضایت مشتریان، کارکنان، تامین کنندگان و سایر ذینفعان خود که ارزشمندترین سرمایه اش است و حفظ مزیت های رقابتی خویش، رعایت اصول زیر را ضروری می داند:

1- ما معتقدیم اولین نکته ای که مشتریان ما در ارتباط با ما باید متوجه آن شوند، این است که با گروهی مرتبط هستند که همه اعضای آن در تلاشند تا این مجموعه رشد و تعالی پیدا کرده و به اهداف خود برسد.

2- ما برآنیم تا با بهبود مستمر در کیفیت و تنوع محصولات و خدمات، رضایت مشتریان را بدست آوریم.

3- ما بر این باوریم که موفقیت حاصل نمی شود مگر با بهره گیری از دو عنصر دانش و تجربه و برآنیم تا با آموزش مستمر همکاران موجبات ارتقاء سطح کیفی همه جانبه را فراهم آوریم.

4- ما معتقدیم که فروش محصولات و خدمات تنها، شروع ارتباط ما با مشتریان خواهد بود.

5- ما بر این باوریم که مشتریان حق دارند از مشاوره فنی بی طرفانه ما برخوردار باشند حتی اگر این مشاوره به خرید محصولات و یا خدمات ما منجر نشود.

6- ما در تلاش خواهیم بود که از منافع مالی، اعتباری، حیثیت و خوش نامی مشتریان خود همانند منافع، حیثیت و خوش نامی خود پاسداری کنیم.

7- ما به مشتریان خود اطمینان می دهیم که در صورت بروز مشکل، هرگز به دنبال مقصر نخواهیم بود و تمام نیروی خود را در حل مشکل و یافتن راهی برای تکرار نشدن آن متمرکز خواهیم نمود.

8- در صورتی که هر یک از فعالیت های گروه نرم افزاری تیدار باعث بروز ناخرسندی شود ما حق اعلام و پیگیری شکایت را برای همه به رسمیت شناخته و برای کمک به شاکیان سامانه اینترنتی، تماس حضوری و یا تلفنی و یا دریافت فکس و پست الکترونیکی را به عنوان کانال های دریافت شکایت معرفی می نماییم.

9- ما در تلاش خواهیم بود تا با بهبود فرآیندها و کاهش هزینه ها، قیمت های مناسبتری را به مشتریان پیشنهاد نماییم.

10- ایجاد تحول، نوآوری، بازآفرینی و بهبود در عین سادگی، آرمان ما در کسب و کار است.

11- ما به مشتریان اطمینان خواهیم داد که هر یک از پروژه ها از نظر نوآوری و بهبود نسبت به پروژه های قدیمی تر مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

12- اعتقاد به مدل برد- برد در کسب و کار مبنای فعالیت های ما می باشد.

13- صداقت سرمایه ارزشمندی است که سال ها زمان می برد تا بدست بیاید و در دقیقه ای می توان آن را خرج کرد. باور ما جز این نیست که سرمایه ای ارزشمند تر از صداقت یافت نمی شود پس هیچگاه این سرمایه را خرج نخواهیم کرد.

14- گروه نرم افزاری تیدار به محیط زیست علاقه مند بوده و حمایت از پروژه های حفظ و احیاء محیط زیست را به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی خود لازم می داند.

15- گروه نرم افزاری تیدار کاهش استفاده از اسناد و کاتالوگ های کاغذی را در داخل سازمان و ارائه ابزارهایی که در کاهش استفاده از کاغذ در سازمان های مشتریان موثر باشد را به عنوان گامی عملی در حفاظت از محیط زیست در دستور کار دارد.


تایتل تیدارمدیریت این گروه ضمن حصول اطمینان از در دسترس بودن مفاد این منشور برای کلیه گروه های ذینفع این سازمان، متعهد است که کلیه منابع ضروری برای اجرای این مفاد را مهیا و در دسترس قرار داده و اختیارات کافی برای اجرای آن را به کلیه کارکنان تفویض نماید و از کلیه همکاران عزیز انتظار دارد با تلاش روز افزون و صمیمانه، اجرای کلیه مفاد این منشور را از اهداف اولیه خود قرار دهند. این منشور برای پاسخگویی به نیازهای جدید ذینفعان در ابتدای هر سال شمسی مورد تجدید نظر قرار خواهد گرفت.

 

گروه نرم افزاری تیدار؛ عضو مجازی و دیجیتالی شما...!


گروه نرم افزاری تیدار گروه نرم افزاری تیدار ارائه دهنده راهکارهای نوین ارتباطی، فعال در زمینه های مشاوره، طراحی وب سایت، سئوی سایت و بهینه سازی سایت (خدمات SEO)، انجام کلیه امور مربوط به تولید محتوا (مشاوره، طراحی و ارائه برنامه های استراتژیک در حوزه دیجیتال مارکتینگ، سئو وب سایت و بازاریابی از طریق تولید محتوا)، طراحی لوگو و طراحی گرافیک سایت و دیگر طرح های گرافیکی (از قبیل بنر، پوستر، کارت ویزیت، سربرگ و...) برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب به صورت سفارشی و نیز خدمات شبکه و سخت افزار می باشد.

فعالیت ما از سال ۱۳۹۲ شروع شده و در طی این مدت، موفق شده ایم با بهره گیری از کادری مجرب و آموزش دیده و نیز با جلب اعتماد و رضایت کامل مشتریان، خدمات خود را به بهترین شکل و با پشتیبانی قوی، همراه با مناسب ترین قیمت ها، به شرکت ها و سازمان های مختلف عرضه و ارائه نماییم. در حال حاضر نیز به پشتوانه اعتماد و رضایت مشتریان قبلی و تلاش و تجربه خود، با افتخار آماده همکاری با کلیه اشخاص، شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و... هستیم. (شایان ذکر است این "گروه نرم افزاری تیدار" ابتدا با نام  "رامونا" فعالیت خود را آغاز نموده است.)

تایتل تیدار برخی از خدمات گروه نرم افزاری تیدار:

تیتر-تیدار نیازسنجی، آنالیز، اجرا و طراحی وب سایت های شرکتی، شخصی، فروشگاهی، خبری و... به صورت اختصاصی و حرفه ای (Web Design)

تیتر-تیدار خدمات سئو وب سایت و اجرای تکنیک های بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (مشاوره و اجرای سئوی وب سایت (SEO))

تیتر-تیدار طراحی لوگو حرفه ای، طراحی گرافیک، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

تیتر-تیدار خدمات پشتیبانی سایت و آموزش (به صورت Online، تلفنی و حضوری)

تیتر-تیدار برنامه نویسی انواع پروژه های تحت وب به صورت سفارشی و بر اساس درخواست مشتری 

تیتر-تیدار تهیه و راه اندازی هاست و دامنه

تیتر-تیدار خدمات شبکه و سخت افزار (Active & Passive)

 

ما این اطمینان را به شما می دهیم که در صورت اعتماد و همکاری با تیم گروه نرم افزاری تیدار، پاسخی شایسته در مقابل این اطمینان خود دریافت خواهید نمود.

"هیچ تبلیغی، بهتر از نمونه کار برتر و رضایت مشتری نیست" 

گروه نرم افزاری تیدار؛ عضو مجازی و دیجیتالی شما...!


 

خدمات گروه نرم افزاری تیدار

 

گروه نرم افزاری تیدار عضو مجازی و دیجیتالی شما...!
2020 © Tidaar Group. All Rights Reserved