معرفی گروه تیدار

گروه نرم افزاری تیدار گروه نرم افزاری تیدار ارائه دهنده راهکارهای نوین ارتباطی، فعال در زمینه های مشاوره، طراحی وب سایت، سئوی سایت و بهینه سازی سایت (خدمات SEO)، انجام کلیه امور مربوط به تولید محتوا (مشاوره، طراحی و ارائه برنامه های استراتژیک در حوزه دیجیتال مارکتینگ، سئو وب سایت و بازاریابی از طریق تولید محتوا)، طراحی لوگو و طراحی گرافیک سایت و دیگر طرح های گرافیکی (از قبیل بنر، پوستر، کارت ویزیت، سربرگ و...) برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب به صورت سفارشی و نیز خدمات شبکه و سخت افزار می باشد.

فعالیت ما از سال ۱۳۹۲ شروع شده و در طی این مدت، موفق شده ایم با بهره گیری از کادری مجرب و آموزش دیده و نیز با جلب اعتماد و رضایت کامل مشتریان، خدمات خود را به بهترین شکل و با پشتیبانی قوی، همراه با مناسب ترین قیمت ها، به شرکت ها و سازمان های مختلف عرضه و ارائه نماییم. در حال حاضر نیز به پشتوانه اعتماد و رضایت مشتریان قبلی و تلاش و تجربه خود، با افتخار آماده همکاری با کلیه اشخاص، شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و... هستیم. (شایان ذکر است این "گروه نرم افزاری تیدار" ابتدا با نام  "رامونا" فعالیت خود را آغاز نموده است.)

تایتل تیدار برخی از خدمات گروه نرم افزاری تیدار:

تیتر-تیدار نیازسنجی، آنالیز، اجرا و طراحی وب سایت های شرکتی، شخصی، فروشگاهی، خبری و... به صورت اختصاصی و حرفه ای (Web Design)

تیتر-تیدار خدمات سئو وب سایت و اجرای تکنیک های بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (مشاوره و اجرای سئوی وب سایت (SEO))

تیتر-تیدار طراحی لوگو حرفه ای، طراحی گرافیک، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

تیتر-تیدار خدمات پشتیبانی سایت و آموزش (به صورت Online، تلفنی و حضوری)

تیتر-تیدار برنامه نویسی انواع پروژه های تحت وب به صورت سفارشی و بر اساس درخواست مشتری 

تیتر-تیدار تهیه و راه اندازی هاست و دامنه

تیتر-تیدار خدمات شبکه و سخت افزار (Active & Passive)

 

ما این اطمینان را به شما می دهیم که در صورت اعتماد و همکاری با تیم گروه نرم افزاری تیدار، پاسخی شایسته در مقابل این اطمینان خود دریافت خواهید نمود.

"هیچ تبلیغی، بهتر از نمونه کار برتر و رضایت مشتری نیست" 

گروه نرم افزاری تیدار؛ عضو مجازی و دیجیتالی شما...!


 

خدمات گروه نرم افزاری تیدار

 

گروه نرم افزاری تیدار عضو مجازی و دیجیتالی شما...!
2020 © Tidaar Group. All Rights Reserved